Prachtig gerenoveerd 2 Slk chalet aan bosrand plek! Vaste plaats 530

Ben je op zoek naar een heerlijke, bosrijke plek op de Veluwe waar je volledig tot rust kunt komen? Maak dan kennis met dit prachtige, volledig gerenoveerde chalet! In 2024 is het chalet grondig gerenoveerd en gemoderniseerd. Het resultaat is een sfeervolle en comfortabel chalet die helemaal klaar is voor heerlijke weekenden en vakanties. Het chalet ligt op een ruime bosrandplaats, waardoor je volop geniet van rust, privacy en het groen om je heen. Op de plek zijn verschillende fijne zitmogelijkheden gecreëerd. Zo kun je heerlijk ontspannen op het ruime terras of juist gezellig onder de knusse overkapping. Binnen beschikt het chalet over twee ruime slaapkamers en met het renoveren is vrijwel alles aangepakt. De renovatie omvat onder andere: vernieuwde wand- en plafondafwerking, nieuwe vloer, extra isolatie, een schitterende moderne badkamer, een luxe en zeer complete vernieuwde keuken, een hoogwaardige warmwaterboiler, airconditioning voor zowel koelen als verwarmen. Kortom: een prachtig en compleet gerenoveerd chalet op een fantastische, bosrijke locatie. Een plek waar je direct het vakantiegevoel krijgt en waar je waarschijnlijk niet snel meer weg wilt! Of je nu op zoek bent naar een heerlijke plek voor een weekendje weg of een ontspannen vakantieplek op de Veluwe: dit chalet is absoluut een bezoek waard. Ben je al nieuwsgierig geworden? Plan dan snel een bezichtiging!

Vraagprijs € 64.500, -

Neem contact op

Kenmerken:

  • Parkhome Chalet – Zandeluxe Special
  • Bouwjaar 2007 – In 2024 gerenoveerd
  • Afmeting: 11.50 x 3.85m – 44,3m2
  • 2 slaapkamers
  • Kuststof gevelbekleding
  • Kunststof kozijnen
  • Dubbel glas
  • Dakpanplaat dak
  • Led-spots verplichting, dimbaar
  • Schuifpui in woonkamer
  • Warmwaterboiler – Inventum
  • Keuken met gasfornuis en afzuigkap
  • Brede vaatwasser
  • Koel/vrieskast
  • Betegelde badkamer
  • Hangtoilet
  • Wastafel, met badmeubel
  • Designradiator
  • Regendouche
  • Ventilator afzuiger
  • Overkapping ca. 5.00x2.00m
  • Houten schuurtje
  • Inclusief inventaris
  • Voor recreatief eigen gebruik

Overig:

  • Op de kavel staat een schuurtje die wordt verplaatst

Aan de genoemde afmetingen, oppervlaktes en andere gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Voor recreatief eigen gebruik, verhuur of permanente bewoning is niet toegestaan.
Camping de Zanderij is geopend van 27 maart 2026 tot en met 31 oktober 2026. Camping de Zanderij is een huisdiervrij terrein.

Bekijk de tarieven 2026
Kleine camping Veluwe 2

Heb je een vraag?